Timur Şahin

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

İlgi Alanlarım

Bilgisayar : Bilgi Teknolojisinde hayatımızın her alanına giren bilgisayar ve internettin faydalarından çok iyi yararlanmak gerekiyor. İstediğiniz her türlü düşünceyi, projeyi, bilgiyi, paylaşımı, dökümanı, iletişim araçlarını bu teknolojiyi kullanarak o kadar çok zaman kazanıyoruzki internet ve bilgisayar teknolojisini yaşamın bir parçası yapmak durumundayız. Ayrıca buna ilaveten oyun, müzik ve film izlemek için TV yada diğer cihazların bir çok özelliğini içerisinde bulunduruyor. Bende bilgisayar ve internet teknolojisini yakından takip ediyorum. Bir çok bilgisayar programını kullanıyorum Web tasarımı hobilerim arasında.  Mobil cihazlardanda çok fazla istifade ediyoruz.

Otomobiller –  Otomobil sürmeyi seviyorum. B sınıfı ehliyetim var.

Gezi – Gezmeyi herkes gibi bende severim. Şuana kadar ülkemizdeki 35’in üzerinde ili gördüm. Ziyaret ettiğim il sayısı ise 15 kadar vardır. İlçemizdeki köylerin ise yarıdan çoğunu görmüş bulunmaktayım. Bununla birlikte gezi olarak turistik yerleri ziyaret etmeyi severim, müzeleri ve tarihi yerleri gezmeyi severim. İstanbul’un bir çok yerini gezmişimdir.

Ekonomi ve İş Dünyası – Endüstri mühendisi olduğum için bu alanlara karşı ilgisiz kalmam mümkün değil. Sanayi ve fabrikalarda üretimin içerisinde olmayı seviyorum. Zor olanı başarmayı severim. Başarılı bir gelecek için çaba gösteriyorum.

Yabancı Dil    Dil eğitimim için özel bir dil eğitim kursuna gittim. Yabancı dilim için bir alt yapıya sahibim fakat yeterince kendimi bu konuda geliştiremedim. İngilizceyle aram fena değildir diyebilirim.

İnternet  Leke gibi bir şeydir. İnsana bulaşınca çıkmak istemez. Bende bıraktığı iz fazla değil ama hiçte çıkmıyor. İnsanlık için güzel kullanıldığı takdirde gerekli bir şey olduğunu söyleyebilirim. Bilgisayarım için gerekli yazılım ve dökümanları ücretsiz olarak temin etmekteyim. Ama eğer bir program sayesinde para kazanıyorsanız yada zenginseniz lisansız yazılımları kesinlikle kullanmayınız.

Eğlence  Eğlenmek her insanın hakkıdır. Sosyal faaliyet olarak sinema, piknik yapmak, yüzmek, bilardo, satranç, dama, yürüyüş. Herhangi bir içki ve sigara alışkanlığım yoktur. Umarım olmazda. Çoğu kağıt oyununu bilmeme rağmen çok nadir oynarım. Damada da kolay kolay yenilmem.  Futbolu severim fakat pek iyi oynayamam. Top geçer ama rakip yerde kıvranır durur. Başkada aklıma bir şey gelmiyor. Fenerbahçe takımını tutuyorum.

Sabırla okuduğunuz için teşekkür ederim 🙂

……………………………………………………………..

Eğitim Bilgilerim – İş hayatım

Şiran Lisesi 1996-1999

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 2001-2005

Öztiryakiler Endüstriyel Mutfak Cihazları A.Ş. / Üretim Planlama , Sistem Mühendisi, Microsoft Axapta ERP Kullanıcı 2006 – 2009

Gelal Çorap A.ş. Formahane (Ütühane) Planlama Müdürü – Şefi 2009 – 2010

TCS Belgelendirme – Çözüm Danışmanlık – Üretim, Kalitete Yönetim Sistemleri 2010

EMR Fermuar – 2011 -2012 Üretim Planlama ve ERP Sorumlusu

HAKSEL Büro Mobilyaları – 2012

Bağcılar Belediyesi – 2012 – Halen…

 

Aynı zamanda 2011 Yılından itibaren Haber 29 Gazetesi internet ve yazılı gazete çalışmalarım devam etmekte..

 

 

Sivil Toplum Kuruluşları

Makina Mühendisler Odası – İstanbul Şubesi

Şiran Eğitim ve Kalkınma Vakfı

Gümüşhaneli Mühendisler Platformu – Gümüp

 

Bilgisayar

Windows XP, Windows 7

İyi derecede ofis programları ( Excel dahil )

Bir çok bilgisayar programı…

Autocad 2 boyutlu çizim programı

Microsoft Axapta ERP

Bilgisayar Donanımı ve Networking (orta seviye)

Elektronik Belge Yönetim Sistemi – EBYS

 

İngilizce

Orta seviyede ingilizce bilgisi (Pre – Intermediate)

 

Sertifikalarım – Eğitimler – Seminerler

ISO 9001 Kalite Yönetimi Eğitimi

Stratejil Planlama Eğitimi

Proje Yönetimi

Toplan Kalite Yönetimi Eğitimi

5S – Kaizen

İş Güvenliği ve İş sağlığı Eğitimi

Uzun bir tartışma her iki tarafında haksız olduğunun delilidir.