Timur Şahin

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Hakkımda

Kıymetli ziyaretçiler hakkımdaki bilgilerimi detaylı ve mizah katarak anlattığım için biraz sıkıcı yada gereksiz görebilirsiniz. Şimdiden özür dilerim 🙂

BİYOGRAFİM

1982 yılında Gümüşhane’nin Şiran ilçesinde doğdum.  1988 de Kavakpınarı İlkokulunda eğitim hayatına başladım. Köy ilkokulumuzda 2 yıl eğitimime devam ettikten sonra ilkokul 3.sınıfı Mithatpaşa İlköğretim Okulunda, 4 ve 5. sınıfı  Yunus Emre İlkokulunda okudum. Bu okulun ilk öğrencilerindenim. Anlayacağınız 5 yılda 4 okul değiştirdik. 

Ortaokulu Mithatpaşa İlköğretim Okulunda,  Lise eğitimimi ise 1999-2000 eğitim yılında ilçemizdeki tek lise olan Şiran FSM Çok Programlı Lisesinde tamamladım.

Üniversiteyi 2001-2005 yılları arasında Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde tamamladım.

 

İŞ HAYATIM

Öztiryakiler Endüstriyel Mutfak Cihazları A.Ş. / Üretim Planlama , Sistem Mühendisi, Microsoft Axapta ERP Kullanıcı 2006 – 2009

Gelal Çorap A.ş. Formahane (Ütühane) Planlama Müdürü – Şefi 2009 – 2010

TCS Belgelendirme – Çözüm Danışmanlık – Üretim, Kalitete Yönetim Sistemleri 2010

EMR Fermuar – 2011 -2012 Üretim Planlama ve ERP Sorumlusu

HAKSEL Büro Mobilyaları – 2012

Bağcılar Belediyesi – 2012 – Halen…

 

ÖZEL BİLGİLER.. 

Kişilik olarak, kim olursa olsun herkesle sınırı aşmadan muhatap olurum. İnsanlara karşı yerine göre davranırım. Yani yeri gelince ciddi yeri gelince ise samimi olurum. Mütevazı birisiyimdir desemde pek mütevazı olamıyorum. Her zaman güler yüzlü sıcak ve içten davranmaya çalışırım. İnsanlarla muhabbet etmeyi severim. Esprili biriyimdir. Bir şeyi yapacağım diyorsam kolay kolay o işi yapmadan yarım bırakmam.

Müzik dinlemeyi, özellikle Halk Müziğini çok severim. Yabancı müzikle pek aram yoktur.

İnternette haber ve araştırma yazıları okumak, internet sitesi hazırlamak, yüzmek hobilerim arasında. Ayrıca www.haber29.net websitemiz ile memleketimize gönüllü olarak hizmet etmeye çalışıyoruz.

Uykuyu pek seven birisi değilim. Çok çalışkan değilim ama zekiyim 🙂 

Verdiğim sözü zamanında yerine getirmeye çalışan birisiyim. İnançlarıma ise elimden geldiği kadarıyla bağlı olmaya çalışıyorum. İnsanların inançlarını ve kültürel değerlerini benimsemesem de saygı duyarım.

Fazla detay olacak ama fiziksel olarak 1.78 boy, 84 kiloyum. Saç rengim kızıl-kestane-siyah karışımı bir renk, göz rengimi söylemiyorum. 🙂

Ailemden bahsedecek olursam şöyle başlayayım;  4 kardeşiz. 3 erkek, 1 kız. En küçük kardeş benim. 2012 yılında evlenerek kendi yuvamızı kurduk. 2014 yılında bir kızım oldu. Bir bebekte bekliyoruz inşallah. Rabbim herkese nasip etsin.

Babam ticaretle uğraşmaktaydı. Uzunca bir süre arıcılık yapmaktaydı. 2014 yılında kızım doğmadan 2 gün önce kanser hastalığından dolayı babamı kaybettim. Mekanı cennet olsun.

İki abim var. Büyük abim Hekim ŞAHİN. Adı gibi kendisi de hekim. İlçemizde Veteriner Hekimlik yapmakta. Serkan abim ise Veteriner Sağlık mezunu olup Hekim abimle birlikte çalışıyorlar.  Ablam ev hanımı. Yeğenlerimi çok seviyorum. 10 yeğenim var. Hayatta  en değer verdiğim kişi ise kendimden bile çok sevdiğim annemdir. Aileme ve yuvama bağlı olmaya çalışırım.

NOT: Atatürk’ün dediği gibi zeki çevik ve ahlaklı birisiyim. Bir o kadarda milletimi seven birisiyim.

Uzun bir tartışma her iki tarafında haksız olduğunun delilidir.