Timur Şahin

Hakkımda

Kıymetli ziyaretçiler hakkımdaki bilgileri detaylı ve mizah katarak anlattığım için sıkılabilirsiniz yada gereksiz görebilirsiniz. Şimdiden özür dilerim 🙂

BİYOGRAFİM

1982 yılında Gümüşhane’nin Şiran ilçesinde doğdum.  1988 de Kavakpınarı İlkokulunda eğitim hayatına başladım. Köy ilkokulumuzda 2 yıl eğitimime devam ettikten sonra ilkokul 3.sınıfı Mithatpaşa İlköğretim Okulunda, 4 ve 5. sınıfı  Yunus Emre İlkokulunda okudum. Bu okulun ilk öğrencilerindenim. Anlayacağınız 5 yılda 3 okul ve 4 öğretmen değiştirdik. 

Ortaokulu Mithatpaşa İlköğretim Okulunda,  Lise eğitimimi ise 1999-2000 eğitim yılında ilçemizdeki tek lise olan Şiran FSM Çok Programlı Lisesinde tamamladım.

Üniversiteyi 2001-2005 yılları arasında Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde tamamladım.

Yüksek Lisansıma 2020 yılında Kapadokya Üniversitesi Kent, Çevre ve Yerel Yönetimler Dalında başladım. 

 

İŞ HAYATIM

Öztiryakiler Endüstriyel Mutfak Cihazları A.Ş. / Üretim Planlama , Sistem Mühendisi, Microsoft Axapta ERP Sistem Mühendisi 2006 – 2009

Gelal Çorap Formahane (Ütühane) Planlama Müdürü 2009 – 2010

EMR Fermuar Üretim Planlama Sorumlusu  2011–2012 

Bağcılar Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürlüğü – Mühendis 2012 – 2019

Bağcılar Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürlüğü – Müdür 2019- Halen

 

ÖZEL BİLGİLER.. 

Kişilik olarak, kim olursa olsun herkesle sınırı aşmadan muhatap olurum. İnsanlara karşı yerine göre davranırım. Yani yeri gelince ciddi yeri gelince ise samimi olurum. Mütevazı birisiyimdir desem de pek mütevazı olamıyorum. Her zaman güler yüzlü sıcak ve içten davranmaya çalışırım. İnsanlarla muhabbet etmeyi severim. Esprili biriyimdir. Bir şeyi yapacağım diyorsam kolay kolay o işi yapmadan yarım bırakmam.

Müzik dinlemeyi, özellikle Halk Müziğini çok severim. Yabancı müzikle pek aram yoktur.

İnternette haber ve araştırma yazıları okumak, internet sitesi hazırlamak, yüzmek hobilerim arasında. Ayrıca www.haber29.net websitesinin kurucusuyum.

Verdiğim sözü zamanında yerine getirmeye çalışan birisiyim. İnançlarıma ise elimden geldiği kadarıyla bağlı olmaya çalışıyorum. Farklı insanların inançlarını ve kültürel değerlerini benimsemesem de saygı duyarım.

Fazla detay olacak ama fiziksel olarak 1.78 boy, 82 kiloyum. Saç rengim kızıl-kestane-siyah karışımı bir renk, beyazlamasını bekliyorum. 

Ailemden bahsedecek olursam şöyle başlayayım;  4 kardeşiz. 3 erkek, 1 kız. En küçük kardeş benim. 2012 yılında evlenerek kendi yuvamızı kurduk. 2014 yılında bir kızım, 2019 yılında da bir oğlum oldu. Bu mutluluğu yaşattığı için eşime de teşekkür ederim. Rabbim her isteyene nasip etsin inşallah.

Babam pazarcılık ve arıcılıkla uğraşmaktaydı. 2014 yılında kızım doğmadan 2 gün önce kolon kanseri ve koah hastalığından dolayı babamı kaybettim. Ertesi gün defnettik. Bir gün sonrada kızımı kucağıma aldım. Çok değişik duygular yaşadım. Mekanı cennet olsun inşallah..

İki abim var. Büyük abim Hekim ŞAHİN. Adı gibi kendisi de hekim. İlçemizde Veteriner Hekimlik yapmakta. Serkan abim ise Veteriner Sağlık mezunu olup Hekim abimle birlikte çalışıyorlar.  Ablam ev hanımı. Hayatta  en değer verdiğim kişi ise kendimden bile çok sevdiğim annemdir. Aileme ve yuvama bağlı olmaya çalışırım.

NOT: Atatürk’ün dediği gibi zeki çevik ve ahlaklı birisiyim. Bir o kadarda milletimi seven birisiyim.