Timur Şahin

600 Bayiyle Türkiye’nin Her Yerine Alarm Hizmeti

600 Bayiyle Türkiye’nin Her Yerine Alarm Hizmeti

Firma sahip olduğu 600 bayisiyle Türkiye’nin her yerine alarm sistemi hizmeti veriyor. Alarm sistemleri üretim ve satış sektöründe 12 yıldır hizmet veren firma son teknolojiye uyum sağlayan ürünleriyle güvenliğe ihtiyaç duyan alanların güvenliğinin sağlanmasına aracı oluyor. Kablolu veya kablosuz olarak kurdukları alarmlar mekanların hırsızlık olayları ve mekana, iş yerine ya da eve zarar verecek olayların yaşanmasını engelliyor.

Firmanın Satışa Sunduğu Ürünler

Firmanın alanında uzman olan personelleriyle üretimini yaptığı sistemler alarm, güvenlik ve kamera sistemleri oluyor. Firma bu ürünler dışında kapı alarmların ve parmak izi sistemlerinin de üretilmesini sağlıyor. Böylece ürettiği tüm ürünlerle insanların ve mekanlarının tam güvenliğine sağlamalarına yardımcı oluyor. Ayrıca üretimini yaptıkları ev ve iş yeri alarm sistemleri sahip oldukları özelliklere bağlı olarak bütçe dostu, yarı profesyonel ve profesyonel sistemler olarak gruplandırılıyor.

Profesyonel sistemler sahip oldukları malzeme ve ekipmanlarla evlerin ya da iş yerlerinin hırsızlık, soygun, yangın ve tüm kötü olaylara karşın profesyonel şekilde korunmasını sağlıyorlar. Ayrıca bu sistemler firmanın yetkili elemanları tarafından doğru şekilde kurulduğu için sorunsuz şekilde çalışıyorlar ve yapmaları gereken uyarıları doğru zamanda yapıyorlar.

Bütçe dostu alarm sistemleri ise yaşanan evlerin ya da çalışmaların yapıldığı işyerlerinin hırsızlığa karşı korunmasını sağlıyorlar. Ayrıca satın alan kişileri ekonomik açıdan zorlamıyorlar.

Alarm Sistemlerine Uygun Aksesuarlar

Firma ev alarm sistemi satışından farklı olarak kişilerin satın aldıkları alarm sistemlerinin bozulan aksesuarlarının satışını da yapıyor. Böylelikle kişiler alarm sistemlerinden etkin bir şekilde faydalanmaya devam ediyorlar. Firmanın satışını yaptığı alarm sistemleri aksesuarları arasında duman detektörü, kumanda, manyetik kontak, sahte siren, kablosuz siren ve kablosuz siren yer alıyor.

Firmanın Üretimini Yaptığı Kamera Sistemleri

Firma yaşanan alanların hırsızlık ve diğer olaylara karşı korunması için ürettiği alarm sistemlerinin yanı sıra giriş ve çıkışların kontrol edilebilmesi kamera sistemlerinin üretimini de yapıyor. Bu sistemleri firma özelliklerine göre farklı markalar altında satışa sunuyor. Firmanın satışını yaptığı kamera sistemi markaları arasında şunlar bulunuyor;

  • Smartvision
  • Haikon
  • Neutron
  • Avenir
  • Bullwark
  • Dahua
  • Cenova

Bu markalardaki ürünlerde kendi içlerinde analog, dijital ve ip kamera olarak çeşitlere ayrılıyor. Bu sistemleri satın alanlar yaşanan hırsızlıklar için gerekli görüntülere sahip oldukları kameralar sayesinde ulaşabiliyorlar. Ayrıca mekanlarına yapılan yabancı giriş çıkışların kontrolünü yapabiliyorlar.

Alarm Ve Kamera Sistemlerinin Fiyatları

Türkiye ve yurt dışı için satış gerçekleştiren firmanın alarm ve kamera sistemlerinin fiyatları ürünlerin çeşitlerine göre değişiyor. Alarm sistemlerinden satın alınan sistemin midline (yarı profesyonel), ecoline (ekonomik), metaline ve proline olmasına bağlı olarak değişiyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.